העולם המופלא של ארונות הבגדים: איך בוחרים, מה צריך לדעת – ואיך להימנע מטעויות

ארון הבגדים הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, וזאת בשל היותו פריט דומיננטי אשר לרוב משרת אותנו למשך שנים רבות, ולעיתים אפילו עשרות שנים, כאשר מדובר בארונות העשויים מחומרי גלם איכותיים. מאחר ורכישה של ארון מגלמת בחובה גם חשיבה פונקציונאלית אך גם עיצובית, חשוב מאוד להקדיש זמן לאיתור של ארון מתאים. כיצד תוכלו לבחור את הארון המושלם ולהימנע מטעויות שיעלו לכם ביוקר? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

רכישה דרך חברה מוכרת

הפיתוי לבצע רכישה של ארון בגדים חדש במחיר נמוך ממחיר השוק הוא פיתוי שרבים מכירים, אולם כמאמר המשפט – מה שעולה בזול יעלה בהמשך ביוקר, בייחוד בכל הקשור לרכישה של רהיט משמעותי כמו ארון בגדים. על כן, הקפידו לבצע רכישה של ארון דרך חברה מוכרת שמספקת גם אחריות מלאה בגין הרכישה וגם מאפשרת לבצע רכישה של ארון בהתאמה אישית, כולל התאמה מדויקת לצרכים הנדרשים מבחינת החלוקה הפנימית. דרך האתר של חברת House Design תוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה, וזאת בשל היותה חנות רהיטים מובילה בתחומה המציעה מגוון גדול מאוד של ארונות במחירים נגישים ועם שימת דגש על שירות אישי בעבור כל לקוח, כאשר דרך הסיוע אותו תקבלו במסגרת ההתקשרות תוכלו להיות בטוחים כי אתם מבצעים בחירה נכונה.

תכנון חדר ארונות בהתאם למידות החדר

אחת מהטעויות הנפוצות שרבים נוטים לבצע היא רכישה של ארון, מבלי לתכנן מראש את גודל החדר. אם אתם מתכננים למשל להקים חדר ארונות בבית או למקם את הארון בתוך חדר השינה, חשוב מאוד לוודא כי אתם מודדים בצורה מדויקת את מידות החדר ואף לוקחים מרווח של מספר סנטימטרים, כל זאת מתוך מטרה לבצע התאמה מדויקת של הארון לחלל, בין אם מדובר בחלל קטן ובוודאי כאשר מדובר בחדר ארונות גדול ומרשים.

 

 

חומרי גלם איכותיים

הקפידו בתהליך הבחירה לבחון היטב את חומר הגלם ממנו עשוי הארון, וזאת מתוך מטרה להבטיח כי הוא ישרת אתכם למשך זמן ועם שימת דגש על רמות דחיסות גבוהה שימנעו שחיקה של הארון או פגיעה במנגנון הפתיחה או הסגירה בעקבות בלאי גבוה. העדיפו לבצע רכישה של ארון העשוי מעץ אורן, עץ אלון או עץ אגוז אפריקני שמאפשר לכם לחתור ליצירה של השקעה כספית משתלמת, בעקבות שילוב של חומרי גלם חזקים שמתאימים גם לחדר הארון אבל גם משמש כרהיט מעוצב לכל דבר ועניין.

פתרונות אחסון

בשביל להימנע מטעות שבמסגרתה אתם מגלים בדיעבד כי הארון לא מתאים לצרכים שלכם בעקבות מקום מועט לחפצים ולבגדים או לחילופין ארון גדול מדי, מומלץ לחשוב היטב על הסידור הפנימי של הארון ובעת הבחירה לבחון האם ניתן לבצע שינויים, כך שניתן יהיה  לנצל עד למקסימום את הארון, בתוספת של פתרונות אחסון שישמרו על סדר כמו למשל סלסלות קש, תלייה ועוד, כך שניתן יהיה לשלוף במהירות את החפצים שאותם נרצה לשלוף במהירות כמו למשל תחתונים, גרביים, הלבשה תחתונה ועוד.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן במדריך, תוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים את הכסף בחוכמה ובתמורה מקבלים מענה בדמות ארון שישמש גם לצרכים פונקציונאליים אך גם לטובת יצירה של עיצוב מנצח, בייחוד כאשר לוקחים בחשבון כי הדור החדש של הארונות כולל גם אלמנטים מיוחדים כמו למשל מראה שיוצרת תחושה של חדר גדול יותר, כחלק משילוב של מראה. על כן, הקפידו לעבור היטב על הטיפים וכן להתייעץ עם אנשי מקצוע לטובת רכישה מושכלת ונכונה המותאמת בדיוק לצרכים הנדרשים – גם מבחינת פונקציונאלית אך גם מבחינת העיצוב.

מאמרים אחרונים

גאווה ישראלית

נגישות