טיולי סוסים ברמת הגולן: האם זה כדאי?

אחד מהאזורים היפים בישראל הוא ללא ספק אזור רמת הגולן. עם טבע פראי, נופים עוצרי נשימה ואין ספור אטרקציות, אין ספק כי  מדובר בטיול חווייתי ובלתי נשכח המאפשר למטיילים לחוות את האזור המיוחד הזה וליהנות מכל הטוב שיש לו להציע. דרך מצוינת להעצים את חווית הביקור יכולה להתבצע באמצעות טיולים סוסים שהפכו בשנים האחרונות לאטרקציה של ממש, ולא בכדי.

טיולי סוסים ברמת הגולן – כל מה שצריך לדעת

מאחר ואזור רמת הגולן מאופיין בטבע ושטחים פתוחים שאותם לא ניתן למצוא בשום מקום אחר, ניתן בהחלט לנצל את ההזדמנות של ביקור באזור לטובת טיול סוסים המתבצע בסיוע של מדריך מוסמך. אפשר לבחון מבין מגוון רחב של מסלולים בדרגות קושי המתאימות גם למבוגרים וגם לילדים אך גם לרוכבים מנוסים שרוצים לשכלל את יכולות הרכיבה והשליטה על הסוס, כל זאת באזור הררי ועוצר נשימה. מעבר לרכיבה עצמה, מדובר במסלול מרתק הכולל גם ביקור בשורה של אטרקציות מובילות כמו למשל יער אודם, לוע הר געש ועוד.

טיולי סוסים ברמת הגולן: האם זה כדאי?

בין אם מעולם לא רכבתם או שאתם רוכבים מקצועיים, תוכלו בסיוע של חווה המתמחה בתחום של טיולי סוסים לנצל את הסיור לטובת גיבוש של יום עובדים, הצעת נישואין, חגיגת יום הולדת או כל אירוע אחר שאותו ניתן לציין באמצעות רכיבה. זאת ועוד, אין מדובר רק בטיול המתבצע במסגרת של רכיבה אלא גם אלמנטים נוספים הכוללים היכרות עם החיה האצילית הזו, דרכי הטיפול, טיפוח של הסוסים וכן יצירה של קשר אישי שיוביל אתכם לבקר פעם נוספת, וזאת בשל ההשפעה החיובית של רכיבה לא רק כאלמנט חוויתי אלא גם כבעל השפעה נפשית עצומה, כפי שיעידו מבוגרים כמו גם ילדים אשר סגרו טיול סוסים ברמת הגולן וחזרו עם חוויה לכל החיים.

טיול בהתאמה אישית – כך תוכלו לתכנן את הרכיבה המושלמת

את הטיול ניתן ליצור בהתאמה אישית לתקציב, מספר המשתתפים וכן זמן הפעילות. הטיול הבסיסי נמשך כחצי שעה, אולם ישנה אפשרות גם לשלב רכיבה ארוכה יותר כולל רכיבה אתגרית הכוללת רכיבה המתבצעת בתנאי שטח לא פשוטים, כל זאת מתוך מטרה לנצל את השהות ברמת הגולן עד למקסימום. לפני שאתם סוגרים את הטיול רצוי לבצע השוואה בין החוות השונות הממוקמות ברמת הגולן ומציעות את הטיול במתכונת של התאמה אישית – החל מעצירות לפיקניק המתבצע בשטח ועד רכיבת שטח אתגרית. שימו לב כי אתם יוצרים קשר עם חווה מקצועית המעסיקה מדריכים בעלי ניסיון כמו גם כזו שמקפידה על יחס נאות לסוסים, כל זאת מתוך מטרה להבטיח כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה אך גם יוצרים טיול התואם את מסגרת התקציב ואת תמהיל המשתתפים. בכך, גם אתם תוכלו להצטרף לטרנד שכבש את ישראל ואזור הצפון בפרט.

מאמרים אחרונים

גאווה ישראלית

נגישות