מספרי הרב שלום ארוש ועד ספרי הרב מרדכי אליהו: את כל ספרי הרבנים אפשר למצוא באוצר הספרים

אם גם אתם מקפידים לקרוא ספרי קודש על מנת להעשיר את העולם הרוחני הפנימי שלכם, אנחנו בטוחים שאתם לא מסתפקים רק בתנ״ך, בתלמוד ובגמרא ושואפים להרחיב את הידע שלכם כמה שיותר. דרך מצוינת לעשות זאת היא קריאה של ספרות רבנים, ספרים מצוינים וחשובים שכתבו רבנים גדולים לאורך הדורות. אנו רוצים לספר לכם על אתר נפלא בשם אוצר ספרים שבו תוכלו למצוא מבחר עצום של ספרי רבנים במחירים מעולים עם משלוח עד הבית ומדובר כיום באפשרות הנוחה והמשתלמת ביותר לרכישה. בואו נכיר כמה מהרבנים המובילים והספרים המצוינים שתוכלו לרכוש באתר כבר עכשיו.

ספריו של הרב שלום ארוש

באתר אוצר ספרים תוכלו למצוא מגוון של ספרי הרב שלום ארוש במחירים מעולים. הרב שהוא כבר בן שבעים היום נחשב לאחד הרבנים המשמעותיים בזרם הברסלבי. הספרים השונים שפרסם זוכים לתהודה רבה ברחבי העולם והם בסגנון של מדריך לחיים כאשר כל אחד מהם עוסק בסוגיה חשובה אחרת – המדריך לאושר וסיפוק עצמי, מדריך לזוגיות ועוד.

ספריו של הרב מרדכי אליהו

לא בכדי נחשב הרב מרדכי אליהו לאחת הדמויות המשמעותיות ביותר בדורינו והוא נתפס כפוסק מוכשר ביותר וכעילוי גדול בתורה. הספרות הענפה שכתב ופרסם היא כזו המשפיעה עד היום על העולם הרוחני עד לימינו אנו וספריו הם מבוקשים ביותר לא רק בארץ אלא גם מעבר לים. בין הספרים הבולטים שכתב: דרכי הלכה המאיר את הספר שולחן ערוך על פי מנהג הספרדים ועדות המזרח, מאמר מרדכי לימים ומועדים העוסק בהלכות חגי ומועדי ישראל וקיצור דרכי טהרה העוסק ומבאר את נושא טהרת המשפחה.

 

 

ספריו של הרב עובדיה יוסף

את השם עובדיה יוסף כמעט ואין צורך להציג מפני שמדובר בדמות גדולה ומוכרת בעם היהודי. הוא היה פוסק ומחבר חרדי ספרדי שכיהן כרב הראשי הספרדי וגם כמנהיגה הרוחני של מפלגת ש״ס. נחשב עד היום בעיניי רבים לבכיר הרבנים הספרדים של דורנו ומכונה בפי תלמידיו גדול הדור עד היום. בין הספרים הרבים שכתב: חזון עובדיה – ספר מעניין העוסק בהלכות מועדי ישראל, קונטרס יביע אומר העוסק במסכת הוריות וענף עץ אבות – קובץ מרתק שמביא זווית מעניינת וחדשנית על פרקי אבות.

ספריו של הרב שלמה אבינר

הרב שלמה חיים הכהן אבינר הוא נשיא ישיבת עטרת ירושלים כיום ובעבר רב היישוב בית אל. החל משנות ה-70 החל לכהן כרב ומילא תפקידים רבים ובזמן הזה גם החל לפרסם ספרים חשובים רבים שנחשבים לחשובים ומכוננים ביותר עד היום. בין הספרים השונים שפרסם ותוכלו למצוא באתר אוצר ספרים: טל אורות – סדרת ספרים בנושאים שונים אמונה מהזווית של פרשת השבוע, חינוך באהבה – סדרה מקיפה העוסקת ביסודות החינוך, חינוך לגיל הרך וגיל ההתבגרות וחסד נעורייך – ספר העוסק בנושא הצניעות בתוך תנועת הנוער בני עקיבא בה גדל והתחנך.

אל תתפשרו על מחירים גבוהים

אז נגענו כאן בכמה דוגמאות לספרים של רבנים גדולים שתוכלו לרכוש באתר אוצר ספרים והאמת היא שתוכלו למצוא שם גם הרבה מעבר. ספרי גמרא ומשניות, ספרי הלכה ושאלות ותשובות, סידורים וחומשים, תנ״ך ופירושים, אפילו ספרים מודרניים בנושאים שונים כמו פסיכולוגיה, הורות, זוגיות וגידול ילדים מהזווית היהודית.

את כל הספרים באתר ניתן להזמין במשלוח מהיר בפריסה רחבה לכל חלקי הארץ והמחירים באתר הם הזולים ביותר.

לסיכום

אתר אוצר הספרים הוא הכתובת שלכם כשאתם מחפשים ספרי קודש מסוגים שונים במחירים זולים ובלי מאמץ מיותר ובזבוז אנרגיה.

מאמרים אחרונים

גאווה ישראלית

נגישות