קורס רכיבה: כך תהפכו את האהבה לסוסים לחלק מהחיים

אם תמיד אהבתם והתחברתם לסוסים ואתם רוצים להוביל את התשוקה ליצירה של מקצוע, אין ספק כי קורס רכיבה מקצועי מהווה את הדרך הטובה ביותר לטובת יצירה של מערך מקצועי אשר יוביל אתכם לעסוק בתחום, כמדריכי רכיבה מקצועיים. אם עד לפני מספר שנים ההרשמה לקורס הזה הייתה מועטה מאוד, כיום התמונה השתנתה בזכות המודעות לנושא של רכיבה, וד בכל הקשור לרכיבה טיפולית. בשנים האחרונות נרשם זינוק בהתעניינות לגבי רכיבה טיפולית בשל ההשפעות החיוביות של רכיבה ועבודה עם סוסים על ילדים שמתמודדים עם בעיות פיזיות וקוגניטיביות כמו למשל תסמונת דאון לצד רכיבה המתבצעת לטובת שיפור מצבם הנפשי של מתמודדי נפש, ילדים ומבוגרים כאחד. מדובר בקורס מרתק המשלב אלמנטים רבים, ובשביל לסייע לכם להפוך את האהבה לסוסים לחלק מהחיים איגדנו בעבורכם את כל המידע החשוב ביותר בנושא.

קורס רכיבה: כך תהפכו את האהבה לסוסים לחלק מהחיים

קורס רכיבה – כל מה שרציתם לדעת

קורס רכיבה הוא קורס מרתק המשלב בין הקנייה של ידע תיאורטי לבין היבט מעשי, החל מרכיבה טיפולית ועד רכיבה תחרותית. בנוסף, הקורס מאפשר לכם ללמוד אודות בטיחות העבודה בסביבה של בע"ח עוצמתיים כמו סוסים לצד הבנה של הפסיכולוגיה וההתנהגות של סוסים. במסגרת הלימודים תלמדו את עקרונות העבודה עם סוסים כולל כללי בטיחות, אילוף, טיפול וטיפוח, זיהוי של בעיות בריאותיות כמו למשל פרזול ובעיות בפרסה של הפרסה לצד מתודיקה של הדרכה. מדובר בקורס המשלב בין היבטים עיוניים לבין היבטים תיאורטיים המאושרים ע"י מנהל הספורט, כאשר ניתן במסגרת ההרשמה גם להתמחות בנושאים שונים כמו למשל עבודה עם ילדים, רכיבה תחרותית, שיעורים פרטיים לילדים וכן השתתפות במערך מקצועי בענף – הן כאן בארץ והן בעולם. את הקורס הזה מעבירים מדריכים מוסמכים אשר מציעים לא רק תמהיל לימודים מקצועי אלא גם ליווי אישי המתבצע לכל אורך הדרך, כל זאת מתוך מטרה ליצור בעבורכם את התמהיל שיאפשר להזניק את התשוקה לכדי מקצוע.

מהן אפשרויות התעסוקה לאחר סיום הקורס?

זה הזמן להסביר כי מעבר לים ובייחוד בארה"ב ובאירופה ישנו ביקוש גבוה מאוד למדריכים מקצועיים כמו גם מטפלים בסוסים, כאשר ענף זה מגלגל מיליוני דולרים מדי שנה. בישראל הענף נחשב לבוטיקי למדי ולכן אפשרויות ההשתלבות בענף כאן בישראל הן אומנם מצומצמות אך בעלות פוטנציאל אדיר, בייחוד לאור השכר הנאה וכן הביקוש הגבוה למדריכים ומטפלים מקצועיים ובעלי ניסיון. מעבר לכך, אפשרויות התעסוקה מעבר לים הן נרחבות  וכוללות גם תנאים סוציאליים מלאים לצד אפשרות לעבוד עם מיטב הרוכבים המקצועיים בארץ ובעולם, כחלק מעבודה צמודה שלכם כמדריכים וכמטפלים שהוסמכו לבצע את תהליך האילוף והטיפול, בהתאם להכשרה אותה קיבלתם במסגרת הקורס שמסמיך אתכם לעסוק במקצוע ועם יכולת להתמחות בענף כמו למשל רכיבה טיפולית, תחרותית ועוד.

מאמרים אחרונים

גאווה ישראלית

נגישות