בעלי עסקים – הכירו: התוכנה המתקדמת לניהול הלוואות מבית תפנית

כבעלי עסקים, אם אתם עוסקים גם בפעילות בנושא הלוואות יש מערכת חשובה שכדאי לכם להכיר. מערכת זו מאפשרת לנהל באופן שיטתי פעילויות שונות סביב נושא ההלוואות, והיא עושה זאת באופן מתוחכם ומתקדם במיוחד. שם המערכת הוא תפנית, והיא המובילה בתחומה – הינה היכרות קצרה איתה.

גם ותיקה וגם מודרנית

לפני כ-20 שנה החלה חברת הטכנולוגיה הידועה מטריקס לפתח מוצר מיוחד ששמו תפנית. זו הייתה (והיא עדיין) מערכת ERP מעולה, אשר עם השנים התרחבה ביכולותיה הודות להשקעה המתמדת של מטריקס בפיתוחים ובחידושים. היא זמינה גם בגרסה המאפשרת ניהול פעילויות בנושא הלוואות בצורה מתקדמת ואיכותית. שימוש חכם ביכולות של מערכת זו יאפשר לכם להפוך את ניהול ההלוואות לקל ונוח במיוחד, ותוכלו להבטיח שהכול מתנהל היטב ובאופן מסודר וקפדני.

כל הדרוש לניהול הלוואות ועוד

תפנית תאפשר לכם בין השאר לעשות כמה פעולות במקום אחד:

  • לנהל מתן וקבלה של הלוואות – כולל שילוב פעילות כזו במערכות ובפעילויות של הנהלת החשבונות, ושילוב בניהול תזרים המזומנים של העסק. הכול תוך שימוש בשיטות ריבית והצמדה שונות לבחירתכם ובעמלות קבועות או עמלות משתנות
  • לנהל בטוחות להלוואה – כולל בטוחות שהן נדל"ן, רכבים ועוד
  • לטפל היטב בבקרת הפירעון – מעקב מסודר ויסודי אחר פירעון ההלוואות שניתנו, באופן המקל על זיהוי מצבים חריגים ועל ניהול גביית ריביות פיגורים אם נדרש

כפי שציינו, לתפנית יש יכולות נוספות שיעזרו לכם לנהל את העסק:

  • ניכיון המחאות – תפנית מסייעת גם בפעילויות של מימון ניכיון המחאות ללקוחות עסקיים ופרטיים, בניהול עמלות גריעה, אי כיבודים, הפקדות חוזרות וגם חשבונות מוגבלים
  • פקטורינג – ניהול פקטורינג, כולל ניהול תיקי לקוחות וחייבים, ניהול סילוק עסקאות מכירה, ניהול תקרות אשראי ועסקאות בין ספקים לחייבים.
  • CRM – ניהול קשרי לקוחות באופן אשר מרכז את כל פרטי הלקוחות למקום אחד, בגרסתם המסודרת והעדכנית ביותר
  • ארכיון דיגיטלי – מודול ERP המאפשר לסרוק מסמכים מכל סוג לפורמט דיגיטלי, במהירות ובכמויות גדולות. מעבר לסריקה, אפשר כמובן לאחר מכן לחפש במסמכים אלו בזריזות ולשמור אותם באופן מסודר

 

 

עוד על המיוחד בתפנית

למי שלא מכיר מערכות ERP, נציין כי מערכות אלו דורשות בדרך כלל התאמות לא מעטות לצרכיו של כל ענף עסקי ספציפי. תפנית היא יוצאת דופן בתחום הזה, כיוון שהיא מגיעה עם התאמות כאלו מוכנות מראש. במקרה זה – אתם תקבלו גרסה המותאמת מראש לפעילויות של מתן הלוואות, וקבלתן ואיחוד שלהן. נקודה זו חשובה מאוד משום שהיא חוסכת זמן רב ומשאבים נוספים. כך שאם אתם פועלים בתחום של מתן או קבלת הלוואות, בשימוש בתפנית אתם מקבלים גם מערכת ERP רחבת יכולות וגם את היכולת לטפל בפעילויות מיוחדות אלו באופן המתקדם ביותר.

ניהול פיננסי בהישג יד

תפנית תספק לכם גם מענה מקיף וכולל בכל הקשור לפעילות הפיננסית והחשבונאית שלכם. עובדה כללית זו אינה מיוחדת דווקא לעיסוק בהלוואות, אך כל עסק רציני מבין היטב את חשיבותה ויכול לנצל אותה בקלות כדי ליהנות מניהול נוח. אפילו אם אתם מנהלים מוסד ללא כוונת רווח, עדיין חיוני להתנהל כספית באופן מסודר ביותר, ועם יכולות כגון ניהול תקציב וניהול בקרה תקציבית, מערכת תפנית תסייע לכם להתנהל כספית באופן מסודר מאוד ומתוחכם.

לסיכום

כדי שתוכלו לנהל את כל הנוגע להלוואות באופן מסודר ויעיל, כדאי לכם להשתמש בכלי המתאים ביותר למשימה – והוא מערכת תפנית של חברת מטריקס.

מאמרים אחרונים

גאווה ישראלית

נגישות