האם איחוד הלוואות הוא צעד כדאי? ל"חכם משכנתאות" יש את התשובה

יש לכם משכנתא ובמקביל מגוון הלוואות נוספות? הלוואה עבור מימון התואר של הבת, הלוואה עבור החתונה של הבן והלוואה נוספת עבור סגירת המרפסת? אינכם לבד. לרוב האנשים יש יותר מהלוואה אחת ורוב האנשים מוצאים שאין זה מצב אידיאלי. מגלים שקשה לעקוב אחר ההחזרים, שקשה לזכור מהם התנאים של כל הלוואה ובאופן כללי חשים לא מאופסים כלכלית? הגיע הזמן להכיר מהו איחוד הלוואות ואף הגיע הזמן להבין מדוע מדובר בצעד חכם וכיצד הוא עשוי להיות כלכלי גם עבורכם.

בדרך לחירות כלכלית

המונח "חירות כלכלית" נשמע כמו חלום רחוק? חברת חכם משכנתאות שמתמחה לעומק ובצורה מקצועית בכל מה שנוגע לנטילת משכנתא, גאה לסייע לאורך שנים לאינספור לקוחות מרוצים. לקוחות שחשבו שלא יצליחו לקחת משכנתא, לקוחות שגילו שתנאי המשכנתא הנוכחית אינה מטיבה עמם ואף ללקוחות שיש להם משכנתא במקביל למגוון הלוואות משלימות. כיצד? החברה מצאה שיטה שדרכה ניתן לאפס את סך ההלוואות הקיימות בצורה מיטבית, וזאת  באמצעות לקיחת משכנתא  חדשה לצד תנאים משופרים. משכנתא  שמציעה תנאי החזר חודשיים יותר נמוכים, ואף בהתאם לשורה של נתונים אישיים.

יש לכם נכס? השינוי המיוחל לפניכם

גם אתם מבקשים להרוויח מכך? יש תנאי אחד: עליכם להיות בעלי נכס. כל עוד יש לכם נכס שרשום על שמכם ניתן לצאת לדרך, כאשר ניתן לקחת משכנתא עד לגובה של 70% מסך ערך הנכס. מבקשים להרוויח מכך את המרב? היעזרו בחברת חכם משכנתאות. אומנם איחוד הלוואות אינה המצאה של החברה, אך היא מחזיקה במספר כלים שמעניקים לה יתרון יחסי. שנרחיב? חכם משכנתאות מחזיקה במגוון קשרים חשובים עם מגוון בנקים וגופי הלוואה חוץ בנקאיים, והיא מחזיקה בניסיון עשיר בתחום. כל זאת ביחד מאפשר להעניק לכם את השירות הטוב ביותר, כך שתזכו לחוש בשליטה כלכלית מלאה.

 

 

מורידים את גובה ההחזר החודשי

כאשר אנשים פונים אל עידן עוז, בעלי חברת חכם משכנתאות, הם לא פעם מגיעים למצב שבו הם רגילים לקחת הלוואה נוספת, רק כדי לאפס הלוואה קודמת. עם זאת, מהר מאוד הם מבינים שלקיחת הלוואה נוספת משאירה באותו מסלול של חוסר שליטה, כך שנדרש מענה שונה. את המענה הזה עידו עוז והצוות שלו מעניקים לאורך שנים. מבקשים דוגמה? משפחות שקורסות תחת נטל ההלוואות זוכות להתאפס, וזאת בתמורה להלוואה אחת שמורידה את סכום ההחזר החודשי באלפי שקלים מדי חודש.

חשיבות סיוע מקצועי

נשמע טוב מדי כדי להיות תרחיש אמיתי? יש להבין שבסופו של יום הכול סובב סביב נוסחאות ומספרים, אך לא רק. בין היתר מסייע שמישהו שמגיע מהתחום מתחייב לעמוד לצידכם מתוך רצון כנה לסייע. מסייע שמישהו שעומד לצידכם מחזיק בקשרים הנחוצים (אם אלו קשרים בבנקים ואם אלו קשרים במוסדות אחרים). מסייע שמישהו שעומד לצידכם יודע לקרוא את התמונה הפיננסית בצורה מושכלת ומקצועית, ובהתאם לגזור את סך המשתנים שנוגעים להלוואה החדשה – כולל תקופת החזר, גובה הלוואה וסוג ריבית עדיפה.

יוצאים לדרך כלכלית חדשה

לסיכום נציין שגם אם התרגלתם לקחת הלוואה כדי לסגור הלוואה ישנה, גם אם התרגלתם להחזיר מדי חודש סכומים גבוהים, וגם אם לא מוצאים לבד דרך לצאת מהמצב, טוב לדעת שקיים פתרון. חברת חכם משכנתאות סייעה לאורך השנים לאינספור לקוחות, ואף ללקוחות שהבנק סירב להעניק להם הלוואה. מכאן שאם לא מתכוונים להרים ידיים ולהשלים עם המצב הקיים, אם מבקשים להשיג שליטה ומוכנים לעשות רק צעד אחד קטן, מוזמנים לקבוע שיחת ייעוץ עם חברת חכם משכנתאות ולהתחיל להבין כיצד גם אתם יוצאים לדרך חדשה של חירות כלכלית. בהצלחה!

מאמרים אחרונים

גאווה ישראלית

נגישות