משקיעים בתדמית: 5 מתנות ממותגות שכל עובד ישמח לקבל!

בשנים האחרונות ישנו טרנד שהולך וצובר תאוצה – רכישה של מתנה ממותגת בעבור העובדים. למעשה, מדובר בהזדמנות מעולה בעבור מעסיקים להוקיר את פועלם של עובדים ואף לנצל את חלוקת המתנות לטובת מתן של ערך מבחינת מיתוג המעסיק. אם אתם בדיוק מתכננים לבצע רכישה של מתנה, להלן חמש הצעות למתנות שכל עובד ישמח לקבל. מוכנים? בואו נתחיל!

מטרייה

מטריה ממותגת היא מתנה פרקטית אך גם מקורית שכל עובד ישמח לקבל. לא רק שהוא שהמטריה מספקת הגנה מפני הגשם, אלא ניתן למתג את המטריה עם הלוגו של החברה, ובכך ליצור להרגיש גאווה ושייכות, בעקבות מטרייה איכותית שתשמש אותם למשך ימי החורף הקרים. על כן, מטריות ממותגות הן מתנה רב-תכליתית ומבוקשת מאוד.

כרית חימום

כרית חימום היא מתנה ייחודית ופרקטית שיכולה לעזור לשפר את רווחת העובדים, גם בשעות העבודה וגם בשעות הפנאי. זה לא סוד שעובדים רבים חווים כאבי שרירים או נוקשות עקב ישיבה ממושכת ליד השולחן או עיסוק בעבודה פיזית. על ידי מתן כרית חימום ממותגת, תוכלו להפגין כלפי העובדים הערכה ותודה, בעקבות חלוקה של מתנות ממותגות אשר תשמש אותם למשך זמן רב, בעקבות האיכות המעולה וכן היכולת להשתמש בכרית בעת הצורך.

 סיכות

סיכה היא מתנה קלאסית ונצחית שיכולה לסייע בקידום תחושת הגאווה והשייכות בקרב העובדים. ניתן לענוד סיכה עם הלוגו או הסלוגן של החברה על דש, שרוך או תיק, מה שמעניק לכם את היכולת לסייע לעובדים להראות את תמיכתם בחברה. מתנות לעובדים כמו סיכות יכול גם לסייע ביצירת תחושת אחדות וחיבור בין העובדים, ולטפח תרבות חברה חיובית, בעקבות גאוות יחידה המגיעה לידי ביטוי באמצעות היכולת לענוד את הסיכה לכל מקום.

 

 

כובע

כובעים ממותגים יכולים לשמש כאלמנט פרסום ומיתוג, ואף להגביר את ההכרה והמודעות למותג בקרב לקוחות ולקוחות פוטנציאליים. כובעים הם פריט שימושי מאוד וגם טרנדי, ולכן אפשר לנצל את ההזדמנות ולהעניק לעובדים כובעים אשר לא רק ישמשו אותם במהלך היום יום אלא גם יכולים לקדם את המענה העסקי שלכם, וזאת באמצעות חלוקה של כובעים בשלל צבעים וסגנונות. שימו לב כי ניתן למתג כל סוג של כובע, החל מכובע רחב שוליים ועד לכובע קסקט, בהתאם לדרישה שלכם ובאופן המשרת בדיוק את הצרכים הנדרשים.

חולצות

אם אתם מתכננים להוציא את העובדים שלכם בקרוב לנופש חברה או רוצים לציין אירוע מיוחד, זה הזמן לבצע הזמנה של חולצות עם מיתוג של העסק. חולצות הן פריט אופנתי אך גם בעל אמירה, וזאת בשל היכולת להתגאות בפעילות העסקית. רכישה של מתנה כמו זו מהווה הזדמנות מעולה ליצור אחדות בין העובדים ואף יכולת לגבש אותם האחד עם השני, בשל לבוש אחיד שאותו אפשר ללבוש לכל אירוע, החל מיום גיבוש לעובדים ועד הנפקה של החברה בבורסה.

לסיכום

מתנות ממותגות הפכו למבוקשות מאוד בשנים האחרונות, ולא בכדי. מדובר בדרך מצוינת להפגין הערכה כלפי העובדים שלכם ואף ליצור אחידות המגיעה לידי ביטוי בפריטים שהם יכולים לענוד או לקחת איתם לכל מקום, ובהתאם לכך להגביר את היכולת שלכם ליצור מיתוג מעסיק חזק. דרך אתר 12buy תוכלו לבצע רכישה של מתנות כמו שהצגנו לכם כאן, כל זאת במשלוח מהיר ועם שימת דגש על איכות מצוינת. בכך, ניתן יהיה להשקיע את כספכם בחוכמה ולקבל בתמורה את המענה המקצועי והטוב ביותר, כחלק מהליך מיתוג המתבצע במסגרת של חלוקת מתנות.

מאמרים אחרונים

גאווה ישראלית

נגישות