אפשר לעבוד אחרת: ל-Dogether יש חלל עבודה משותף בנתניה שאתם חייבים להכיר

עסקים שחושבים בצורה חדשנית וגמישה, הם עסקים ששורדים ופורצים קדימה. חושבים על מה בצורה כזו? על הכל! גם על המבנים שבהם הם עובדים. מי שחושב בצורה כזו, מגיע במוקדם או במאוחר לשמוע על חללי העבודה המשותפים ולבדוק את האפשרות המעניינת של הסתייעות בהם. במה מדובר? ומה מיוחד בחלל העבודה המשותף שמציעה Dogether בנתניה?

לחשוב אחרת על מקום העבודה

חללי עבודה משותפים מאפשרים לשכור באופן זמני, מקום בחלל עבודה שמשותף לעסקים רבים. לא חייבים לעבוד רק בצורה כזו ולא מדובר על כך שזה "העתיד", אשר יחליף לגמרי את המשרד המסורתי. אלא ניתן לשלב את חללי העבודה עם צורות עבודה מסורתיות יותר. dogether היא חברה מקומית, אשר מתמחה במרחבי עבודה משותפים. זאת, כולל במסגרת מגדל עסקים עיר ימים (פולג) בנתניה. אם ניקח את מה שהיא מציעה כדוגמה ממחישה לחללי העבודה המשותפים, נראה שזה אומר את הדברים הבאים: ישנה יכולת לבחור חללים בגדלים שונים, כולל אזורי מפגש משותפים וכן משרדים פרטיים מאובזרים. ישנה גם תמיכה טכנית צמודה, אשר מסייעת עם כל הדרוש. משלים זאת מטבח מאובזר, אשר מוחזק תמיד במצב מצויד היטב. ואם זה לא מספיק, מי ששוכרים מקום בחללים אלה נהנים גם ממגוון סדנאות, הרצאות ופעילויות נוספות בגישה חופשית.

 

 

עוד על מיקום חללי העבודה בנתניה

חללי העבודה של dogether בנתניה, ממוקמים במגדל עסקים עיר ימים (פולג) ומיקום זה הוא חלק חשוב בסוד הצלחתם. מדובר על קניון ומגדל עיר ימים, שזהו מתחם מודרני בעל עיצוב מרשים וחדשני. נוף מרהיב, כולל הים במערב ומרחבים ירוקים מסביב, נשקפים במתחם זה דרך חלונות גדולים. בנוסף, קניון עיר ימים כולל מבחר מסעדות, בתי קפה וחנויות לשירותכם, כמו גם חדר כושר. איך מגיעים? למקום זה יש נגישות מקסימלית, דרך צירי תנועה מרכזיים בנתניה ובמרכז הארץ בכלל. קל להגיע ממנו אל נתיבי איילון ולתחנת הרכבת והמיקום הוא רק 20 דקות מתל אביב, 10 דקות מהרצליה פיתוח, 5 דקות מפארק ההיי-טק פולג וכ-5 דקות מתחנת הרכבת בבית יהושע. החניה חינם ובשפע. לסיכום ביניים, יש כאן שילוב של רעיון מתחמי העבודה המשותפים, אשר זמינים לשכירה זמנית בגודל גמיש, עם היתרונות השונים שמספק המיקום המרשים.

אגב, dogether מציעה חללי עבודה גם במתחם העסקים עזריאלי ראשונים, מיקום אשר עשוי להתאים יותר לעסקים מסוימים.

אז כמה זה עולה?

היבט העלויות משמעותי מאוד כמובן. ראשית, חשוב שתבינו, שמרחבי עבודה מספקים לכם עוד מודל עבודה. משמע – מוסיפים גמישות באפשרויות, מבחינת דרכי עבודה ועלויותיהם. בחללי העבודה המשותפים, התמחור גמיש והוא מבוסס על בסיס יומי, שבועי או חודשי. תוכלו לבחור מבין כמה חבילות, בהן חבילות למי שעובדים רק בסופי שבוע. הכל ללא התחייבות. גמישות זו, מנוגדת למדי לגישה המקובעת של רכישת שטחי משרד או לשכירת משרדים לטווח ארוך. באפשרויות הרגילות האלה, יהיו מצבים רבים שבהם שטחי העבודה לא נמצאים בשימוש ומצד שני, עשויים להיות מצבים שבהם יחסר לכם מקום. עבודה בחללי העבודה המשותפים לעומת זאת או גם בהם, תאפשר לכם לבחור מבין כל האפשרויות הדרושות. משמע – להתאים את הפתרון או תמהיל הפתרונות שמתאימים לכם ביותר, בכל חודש, בכל שבוע ואפילו בכל יום.

לסיכום

לפעמים כדאי לצאת מהקופסא ומהמסגרות המוכרות. גם אם חללי עבודה משותפים לא יתאימו לכם, מומלץ מאוד לפחות לנסות. מהיכן מתחילים? מחלל העבודה המשותף של Dogether בנתניה!

מאמרים אחרונים

גאווה ישראלית

נגישות