מחפשים אינטרנט חזק ועוצמתי? כדאי שתכירו את ITC

מה היינו עושים בלי רשת האינטרנט? רשת זו, מהווה כיום ערוץ חיוני וחשוב ביותר, גם למציאת מידע וגם לתקשורת מסוגים שונים. בכדי להבטיח שנפיק ממנה את מרב התועלת, חשוב שיהיה לנו חיבור אינטרנט חזק ועוצמתי. מה זה אומר בפועל? ומה מציעה בנושא זה חברת ITC, שעשוי לעניין אתכם ולתת לכך מענה?

שירותי חיבור בסיסיים

לפני הכול, בכדי ליהנות מאינטרנט חזק ומהיר, יש להתחבר לרשת האינטרנט. לשם כך, יש להתחבר אל "ספק אינטרנט" ואל "תשתית אינטרנט". מדובר כמובן בהתקשרות עם ספקים שמציעים זאת, עם ספק itc כדוגמה לכך.

מה שמכונה ספק אינטרנט או ISP (ראשי תיבות Internet Service Provider) הוא ספק אשר מחבר מעצמו לרשת האינטרנט.

בתור ספק itc מציעה זאת וגם את סוג הספק השני. זהו "ספק התשתית" והוא מחבר אתכם אל ספק האינטרנט, דרך תשתית האינטרנט המקומית שמותקנת בבניין.

החשיבות לעסקים

לא רק משתמשי אינטרנט פרטיים מחפשים מהירות מרבית, עבור משחקי מחשב ובכלל. היבט זה, משמעותי למדי גם עבור עסקים. עם השנים, גברה בעסקים ההסתמכות על מחשוב בכלל וגם על רשת האינטרנט. למעשה, כיום, חלק ניכר מפעילות העסק הממוצע כרוכה בשימוש באינטרנט. ברור לכן, מדוע הביצועים בהקשר זה חשובים ומשפיעים על הפרודוקטיביות. מעבר להיותה ספק אינטרנט Itc מציעה שירותים נוספים, אשר חלקם מיועדים לעסקים. הם עשויים לעניין בהקשר של השגת אינטרנט חזק ועוצמתי. אלה כוללים

  • מעטפת שירותי תקשורת מקצה לקצה. זאת, כולל שירותים מנוהלים לקישוריות אינטרנט ולרשת פרטית בין סניפי העסק, הקמת, שדרוג ותחזוקת תשתיות הרשת הארגונית.
  • IPVPN – שרות רשת פרטית מאובטחת מסוג Virtual Private Network.
  • פרימיום Wi-Fi לעסקים – סיוע בהקמת ותפעול רשת אלחוטית מהירה, בטוחה ואיכותית. כולל ליווי צמוד בכל השלבים: מתכנון הרשת, דרך התקנה ועד תמיכה בשימוש המלא בה.

 

 

פתרונות מיוחדים, למטרות מיוחדות

אינטרנט חזק או מהיר הוא דבר סובייקטיבי. מה שנראה לאחד מהיר, עשוי להיחשב איטי עבור אדם אחר. זה תלוי במידה רבה, בפעילות שעושים ברשת האינטרנט. לעתים, יש פתרונות מיוחדים, שמבטיחים ביצועים מיטביים עבור פעילות מסוימת כזו. למשל, שרות של שימוש בכתובת IP קבועה (או "סטטית"). שרות כזה, מאפשר זיהוי ייחודי של המחשב שלכם, מול שירותי תקשורת שונים באינטרנט. הדבר עשוי לסייע, למשל עבור חובבי משחקי מחשב. בהקשר עסקי, הוא עשוי לסייע בהוספת נתב לרשת, הקמת שרתים, שיתוף מדפסת רשת ואף שליטה מרחוק על מצלמת אבטחה.

מהירות ואבטחה

היבטי אבטחה עשויים לעתים לגרום לאיטיות במחשבים. מחד, נוזקות שונות עשויות להיות פעילות במחשב באופן נסתר ולהאט אותו. מאידך, אמצעי אבטחה שונים מכניסים לעתים סרבול ואיטיות. כולל בדפדפנים ובגלישה. כמובן, חשוב לטפל בנושאים אלה, קודם כל עקב הסיכון שנוזקות מציבות. אבל מעבר לכך, ישנו הערך המוסף של תרומה לביצועי המחשב ולמהירות הגלישה. אם ספק אינטרנט מציע לכם גם שירותים משלימים שונים שמתאימים לכם, הדבר עשוי להקל מבחינתכם מהיבט ריבוי הספקים. כך תוכלו לצמצם את מספר הספקים והחברות שמולם אתם עובדים. חברת ITC מציעה בהקשר זה גם שרות סינון תכנים (או "בקרת הורים") בשם אנטי ספאם iGuard. ניתן לנסות אותו בחינם למשך 30 יום. כמו כן, השימוש בו מתבצע אונליין, ללא צורך בהתקנה של תוכנה. השרות עומד בתקנות  CIPA (Children’s Internet Protection Act) ו-BECTA (או British Education Communications and Technology Agency).

לסיכום

כדאי להכיר את חברת ITC ולהבטיח, שיש לכם חיבור אינטרנט חזק ועוצמתי באמת.

מאמרים אחרונים

גאווה ישראלית

נגישות