מבריאות ועד רכב: כל המידע שחשוב לדעת על הר הביטוח של משרד האוצר

אתר הר הביטוח הוא אתר שהוקם על ידי משרד האוצר, ומטרתו היא להציג לציבור את כל מגוון הביטוחים שיש לציבור, כאשר באתר ניתן לבצע חיפוש לפי השם ולמצוא מידע על כל מוצרי הביטוח, ובלבד שהם בתוקף. מוצרי הביטוח מוצגים על פי ענפים – כללי, ענפים וביטוח בריאות. מה חשוב לדעת אודות הר הביטוח של משרד האוצר ומדוע מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם לחסוך את כספי הביטוח? להלן הפרטים.

הר ביטוח – כל מה שרציתם לדעת

מנוע החיפוש הר הביטוח הוקם בעקבות ריבוי תלונות של קהל המבוטחים אשר התלוננו בפני משרד האוצר כי הם משלמים בעבור ביטוחים דומים, במספר חברות ביטוח או אפילו באותה החברה. במקרה של תביעה, לא ניתן להנות מקבלת תגמול ביטוחי כפול וזאת למרות התשלום שהתבצע בעבור שתי הפוליסות, ועל כן איתור של הפוליסות הקיימות מהווה הזדמנות מצוינת בעבור מבוטחים לקבל מיפוי מלא של פוליסות ביטוח, ובעת הצורך לבטל אותן בשביל להימנע ממצב של כפל ביטוח. מידע נוסף הר ביטוח מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להצטרף  לאלפי ישראלים שכבר השתמשו בפלטפורמה הזו, כל זאת מתוך מטרה לבצע סדר וכן לקבל מיפוי מדויק של ביטוחי הבריאות עוד ביטוח רכב וכן ביטוח חיים.

מעבר לכך, השימוש במנוע החיפוש הזה מהווה יתרון אדיר בעבור קהל המבוטחים בשל היכולת לבצע מעקב אחר תשלומי הביטוח אשר מהווים מרכיב משמעותי בהוצאה של כל בית בישראל,  לצד ריכוז של כל המידע תחת מקום אחד. באמצעות ניתוח של מפת הביטוח שלכם ניתן יהיה להימנע ממצב של כפל ביטוח לפוליסות שונות, ועל כן רצוי לנצל כבר עכשיו את מנוע החיפוש של משרד האוצר לטובת ביצוע של סדר נדרש וכן חיסכון כספי משמעותי, בעקבות ביטול פוליסות או איחוד של פוליסה שנועדה לספק לכם את התשתית הביטוח הטובה ביותר.

 

 

כיצד משתמשים באתר הר הביטוח לטובת איתור של כפל ביטוח?

בשלב הראשון, הקלידו את השם "הר ביטוח משרד האוצר". בשלב השני נדרש לעבור תהליך הזדהות המתבצע בדף הכניסה, כאשק בשלב הזה תתבקשו להזדהות באמצעות מספר תעודת זהות, תאריך הנפקה של מועד תעודת זהות וכן שאלות נוספות שנועדו להבטיח כי אכן אתם המבוטחים, וכי המידע שלכם מפורסם רק לכם. לאחר הזיהוי הראשוני, האתר יניב לכם את כל התוצאות לגבי מפת הפוליסות לכם, וזאת מתוך מטרה לטפל בצורה נכונה בתיק הביטוח ובכך גם להוביל ליצירה של מענה אשר מגיע לידי ביטוי ביצירה של סדר, לא רק בעבורכם כמבוטחים אלא גם בעבור בני המשפחה שרוצים לקבל תמונת מצב מדויקת בנוגע לתשלומים שוטפים לחברות הביטוח, בייחוד על רקע של כפל ביטוח אשר הפך לאחד מהנושאים המדוברים ביותר בעקבות תשלומים גבוהים לאותה חברה או למספר חברות ביטוח.

בשורה צרכנית משמעותית

מדובר בבשורה צרכנית של ממש בעבור ישראלים רבים אשר אינם יודעים באופן מדויק להיכן כספי הביטוח מופנים, בייחוד בעידן שבו יש לא מעט ישראלים שמחזיקים במספר פוליסות זהות – החל מביטוח בריאות ועד ביטוח לרכב. מדובר בסכומים שיכולים להצטבר לסכום של מאות ולעיתים גם אלפי שקלים. במקום להרגיש שאין  לכם שליטה, ניתן כבר עכשיו לנצל את הפלטפורמה האינטרנטית הזו לטובת ביצוע של פעולות שנועדו להוביל לקבלת היתרונות של שימוש בפלטפורמה אינטרנטית מתקדמת כמו הר הביטוח.

לסיכום

הר הביטוח הוא מנוע חיפוש המאפשר לציבור המבוטחים לבחון בזמן אמת את מפת הביטוח, ובהתאם לכך לקבל החלטות בנוגע לביטול של כפל ביטוח באם קיים או לאחד בין הפוליסות. מדובר בהזדמנות אותה אסור לפספס, הן לטובת חיסכון כספי והן לטובת יצירה של תמונת מפה מדויקת המאפשרת לכם לנהל את תחום הביטוח באופן יעיל ובשקיפות מלאה.

מאמרים אחרונים

גאווה ישראלית

נגישות