נהגים חדשים? אין צרוך ברכב של ההורים – השכרת רכב לנהג חדש

אם זה עתה הוצאתם רישיון נהיגה, ראשית אנחנו מאחלים לכם מזל טוב ושתיסעו בדרכים טובות. עם זאת, חשוב לציין שהשנתיים הראשונות על הכביש הן שנתיים רגישות מאד שבהן אתם נאלצים להתמודד עם חוסר הניסיון שלכם על הכביש. למה כדאי לכם לשכור רכב לנהג חדש ולמי זה מתאים? כל התשובות לפניכם.

למה כדאי לנהג חדש לשכור רכב?

אם אתם מוגדרים כנהגים חדשים וכל מה שאתם רוצים לעשות עכשיו זה לצאת ולקרוע את הכביש, השכרת רכב לנהג חדש מ-Suncar יכול להיות שירות שיתאים לכם מאד. כל מי שאי פעם הוציא רישיון נהיגה זוכר כמה התשוקה שלו לעלות על הכביש הייתה גדולה. עם זאת, חשוב לציין שנהג חדש הוא נהג ללא ניסיון וההתמודדות שלכם כנהגים ותיקים נראית פשוטה, בעבורו היא עולם ומלואו.

בתוך כך, נהג חדש נאלץ להתמודד עם מגוון רחב של אתגרים שנהג ותיק יכול להם יחסית בקלות. מעבר לחוסר הניסיון שלו בנהיגה בדרכים, הוא צריך להתמודד עם תנאי הדרך ולא פחות חשוב מזה, עם תרבות הנהיגה הישראלית, תרבות הסמוך שמאמינה ש"לי זה לא יקרה". מכיוון שאת כל האתגרים הללו קצת מורכב לצלוח עם הרכב של אבא, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לשכור רכב שיספק לכם את המעטפת המושלמת לפחות בכל הקשור לתקופה שאתם עדיין נהגים מתחילים.

 

 

הכירו את שירות השכרת הרכב של Suncar לנהגים חדשים

Suncar מציעה שירות של השכרת רכבים לנהגים צעירים, מתוך התפיסה כי הדור הצעיר הוא הבסיס שלנו כמדינה לבטיחות בדרכים ולנהיגה בטוחה. ב-Suncar תוכלו למצוא מגוון רחב של רכבים וכל מה שתצטרכו זה לבחור את הרכב לפי הצרכים והתקציב שלכם. מדובר בשירות חיוני מאד לנהגים חדשים ו-Suncar תספק לכם את כל המעטפת שאתם צריכים על מנת שתצלחו את התקופה הרגישה הזו על הכביש.

מי מוגדר כנהג חדש?

על פי תקנות התעבורה של מדינת ישראל, אדם ייחשב נהג חדש במשך שנתיים מיום קבל רישיון הנהיגה שלו. לאור העובדות שציינו מקודם ולאור חוסר ניסיונו של הנהג החדש, הוא צריך לעמוד בתקנות והגבלות מיוחדות שיסייעו לו לצלוח את התקופה הרגישה הזו בשלום. בין השאר, חלה מגבלה על כמות הנוסעים שנהג חדש יכול להסיע כשהוא נוהג ברכב, על מנת להקטין את הסיכוי לפגיעות אפשריות. בנוסף, עליו להימנע מעבירות תנועה חמורות שיכולות לגרום לשלילת הרישיון שלו ועוד.

איך שוכרים רכב ולמי זה מתאים?

השכרת רכב לנהג חדש מתאימה לכל אחד מכם שלא רוצה להעביר את התקופה הרגישה הזו עם הרכב של ההורים. אתם גם ככה נמצאים בתקופה מתוחה וכל עלייה שלכם על הכביש גם כך מלווה בהתרגשות יתרה. לאור העובדה שאתם נהגים חדשים תצטרכו לעמוד בכמה מגבלות בכל הקשור להשכרת רכב. בין השאר, עליכם להיות בני 24 עם ותק של שנה בנהיגה, או בני 21 עם ותק של שנתיים בנהיגה. על מנת לשכור רכב כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר של Suncar ולבחור את הרכב המתאים ביותר עבורכם.

לסיכום

אם אתם נהגים חדשים ורוצים לצאת לדרך עם רישיון הנהיגה שלכם ברגל ימין, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להיעזר בשירות השכרת הרכב של Suncar לנהגים חדשים ולצאת לדרך על הצד הבטוח ביותר.

מאמרים אחרונים

גאווה ישראלית

נגישות