המקום ללימודי שוק ההון, נדל"ן, משכנתאות ויזמות: הכירו את מכללת פסגות

אם אתם מחפשים מכללה ללימודי שוק ההון והנדל"ן, מכללה מקצועית ומובילה התחומה, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא. הכירו את מכללת פסגות, את מסלולי ההכשרה שהיא מציעה לתלמידים שלה והיתרונות שלה לעומת מכללות אחרות.

הכירו את מכללת פסגות

מכללת פסגות היא המכללה המובילה והוותיקה ביותר כיום ללימודי שוק ההון, ייעוץ משכנתאות, יזמות עסקית, שמאות מקרקעין ונדל"ן. את המכללה הקימו שני חיילים משוחררים עם אהבה בוערת לשוק ההון, אחרי עיסוק של שנתיים בתחום. את האהבה הזו השניים רצו להפיץ הלאה לדור הבא ולא פחות חשוב מזה, להשפיע עליו ולהדביק גם אותו בחיידק שהתיישב גם אצלם עמוק בפנים. מספיק שתחפשו בגוגל את הביטוי מכללת פסגות ביקורות ותוכלו להבין עד כמה מדובר במכללה ותיקה ומקצועית.

בכל אופן, כך הוקמה מכללת פסגות, מתוך אהבה אמיתית לתחומים הנלמדים בה ומתוך רצון להעניק לתלמידים את הכלים החשובים באמת להצלחה. זו בדיוק הסיבה שבגינה מדובר במכללה מקצועית ומובילה, כי המטרה שלה היא להעביר את החומר הנלמד בגובה העיניים ולהנגיש אותו לכולם.

אילו מסלולי הכשרה תוכלו למצוא במכללת פסגות?

נדבר על היתרונות של מכללת פסגות בהמשך, אך כבר עכשיו נוכל לציין שהיתרון המשמעותי שלה בא לידי ביטוי במגוון הרחב של התחומים שהיא עוסקת בהן ומסלולי ההכשרה שהיא מציעה לסטודנטים. בין השאר תוכלו למצוא מסלולי הכשרה כמו לימודי שוק ההון, קורס שוק ההון למתחילים, לימודי נדל"ן, קורס יועצי משכנתאות, לימודי שמאות מקרקעין, לימודי שמאות רכוש וחקלאות, לימודי יזמות עסקית וחדשנות ועוד.

כפי שאתם רואים, מגוון מסלולי ההכשרה במכללה הוא גדול מאד, כך שלפני שאתם ממהרים לבחור את המסלול, אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם הצוות המקצועי של המכללה. מכללת פסגות תלווה אתכם לאורך כל הדרך ותמליץ לכם על המסלולים השונים, בחירה נכונה תשפיע בהכרח על העתיד שלכם במקצוע שתבחרו.

 

 

מה היתרון של מכללת פסגות?

תכניות הכשרה פרקטיות – הדבר האחרון שמכללת פסגות רוצה לעשות זה לבזבז את הזמן היקר של התלמידים שלה. בתוך כך, תוכלו למצוא במכללה תכניות הכשרה פרקטיות שבהן תלמדו במהירות וביעילות את שיטות העבודה, תנתחו תהליכים, תזהו הזדמנויות וכמובן תמזערו סיכונים.

נבחרת המרצים

במכללת פסגות יש את המרצים המומחים והבולטים בתחומם, כאשר כל אחד מהם מגיע עם רצון לתרום ולהשפיע על הדור הבא. יש למכללת פסגות המלצות גם בזכות שהעובדה שהמרצים מעבירים את החומר הנלמד בגובה העיניים, כך שגם אם אין לכם ניסיון בתחום אתם תצליחו להבין הכל.

מגוון מסלולים

המכללה מציעה מגוון כה רחב של מסלולי הכשרה, כך שאין סיכוי שאתם בתור סטודנטים לא תמצאו את המסלול המתאים לכם. כפי שציינו, אם אתם לא בטוחים לגבי הכיוון שלכם, מומלץ מאד להתייעץ עם הצוות המקצועי של המכללה.

סניפים בפריסה ארצית

למכללת פסגות יש 6 סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ, כך שאתם מוזמנים להגיע לסניף הקרוב אליכם במקום לעמוד שעות בפקקים בבוקר.

ליווי אישי

אם תלמדו במכללת פסגות אתם תזכו לליווי אישי על ידי רכזת תחום אישית, החל משלבי ההתעניינות הראשונים ועד לרגע שבו תקבלו במחיאות כפיים את התעודה המגיעה לכם.

לסיכום

אם שתם שוקלים ללמוד את תחום שוק ההון והנדל"ן, אנחנו ממליצים לכם להכיר את מכללת פסגות ולקפוץ לביקור התרשמות. מדובר במכללה ותיקה ומקצועית שתעניק לכם את כל הכלים שאתם צריכים על מנת להצליח בכל תחום שתבחרו ללמוד.

מאמרים אחרונים

גאווה ישראלית

נגישות