עולים על מטוס: איך טורקיה הפכה למעצמה של השתלות שיער?

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר ישראלים בוחרים לטוס מעבר לים לטובת ביצוע של הליך קוסמטי בדמות השתלת שיער. עולם השתלות השיער מהווה נכון להיום את הפתרון האידיאלי בעבור גברים ונשים אשר סובלים מהתקרחות, וזאת בשל טכניקות מתקדמות המאפשרות להשתיל זקיקים חדשים ובפרק זמן קצר של בין שלושה ועד שבעה חודשים להבחין בהבדל משמעותי בקצב צמיחת השיער. המדינה המובילה בתחום היא טורקיה אשר נחשבת בעיני רבים למעצמה בתחום, ולא בכדי.

מה הופך את טורקיה למעצמה עולמית בתחום השתלות השיער?

טורקיה נחשבת למדינה המובילה בעולם בביצוע הליכים של השתלת שיער, וזאת בעקבות ניסיון עתיר שנים של מומחים בעלי שם עולמי. טיפול אסתטי מעבר לים בדמות השתלת שיער נחשב לטיפול בטוח למדי ועם מינימום של תופעות לוואי, כאשר בעבור ישראלים אשר בוחרים לטוס ניתנת האפשרות ליצירה של חבילה הכוללת לא רק את ההליך עצמו אלא גם העברות למלונות ברמה של חמישה כוכבים, ליווי אישי מצד נציגים ישראליים וכן יכולת לשלב את הטיפול עם בילויים במדינה מתקדמת וזולה מאוד למחייה. על כן, אם אתם סובלים מנשירת שיער מואצת ומאזורי התקרחות שמשפיעים על הביטחון והדימוי העצמי, נסיעה לטורקיה בהחלט יכולה לפתור לכם את הבעיה ואף להוביל ליצירה של מראה שיער בריא וחזק, מבלי שניתן יהיה להבחין כי אכן עברתם את הטיפול.

השתלת שיער בטורקיה – כל מה שצריך לדעת

כפי שציינו, טורקיה היא מעצמה עולמית בתחום בעקבות מרפאות מובילות אשר מציעות לישראלים חבילות הכוללות ייעוץ ראשוני (ללא עלות) לצד בנייה של תוכנית טיפול פרטנית המבוססת על שיטות להשתלת שיער כמו השתלת DHI או FUI. בשונה ממדינות אחרות בעולם, בטורקיה הצליחו לפתח מכשור רפואי מתקדם המאפשר לבצע את תהליך ההשתלה ברמת דיוק מקסימלית וללא צורך בחתכים שנראים לעין, כאשר זמן ההחלמה לאחר ביצוע הטיפול הוא קצר יחסית  וניתן לחזור לשגרת החיים בפרק זמן של מספר ימים.

 

 

יחד עם זאת, מאחר ומדובר בטיפול שמתבצע מעבר לים, חשוב מאוד לבצע חקר שוק מקיף וכן ליצור קשר עם חברה מקצועית המתמחה בליווי של ישראלים לטובת ביצוע הטיפול, כל זאת מתוך מטרה להוביל להשקעה כספית נבונה ובהתאם לכך לתוצאות משביעות רצון שמאפשרות להתגבר על נשירת השיער הגורמת להופעה של אזורי התקרחות רבים שמשפיעים באופן ישיר על הביטחון והדימוי העצמי של נשים וגברים מכל חתך הגילאים.

כיצד לבחור מרפאה לביצוע השתלת שיער?

בתהליך הבחירה של המרפאה צריך קודם כל לבחון האם המרפאה מופיעה ברשימה של משתילי שיער מוכרים שעובדים ברישיון. מאחר ומדובר בטיפול שמתבצע באמצעות מכשור רפואי מתקדם, מי שאמון על ביצוע ההליך הוא רופא שהוסמך לתחום. בטורקיה רשומים נכון להיום עשרות רופאים, ועל כן בשביל לקבל החלטה מומלץ להצטרף גם לקבוצות ברשתות החברתיות של ישראלים אשר עברו את ההליך ויכולים לספק לכם מידע מהימן אודות מרפאות כמו גם רופאים מובילים.

בנוסף, רצוי לוודא כי למרפאה איתה אתם יוצרים קשר יש נציגות ישראלית שיכולה לסייע לכם בתהליך – החל משלב האבחון הראשוני ועד ההגעה למרפאה, כל זאת מתוך מטרה לקבל מענה בעברית המותאם לצרכים שלכם עוד בישראל ובוודאי כאשר אתם שוהים בטורקיה לטובת ביצוע הטיפול, בעלות כספית אטרקטיבית ואפילו זולה יותר בעשרות אחוזים מאשר כאן בארץ.

לסיכום

טורקיה היא מעצמה עולמית בתחום השתלות השיער, וזאת לאור פריחה של מרפאות מובילות המציעות לישראלים שסובלים מהתקרחות פתרון יעיל ומוכח לטובת התגברות על התקרחות. אם גם אתם רוצים להחזיר את השיער השופע, טיפול המתבצע בטורקיה יכול בהחלט לספק לכם את התוצאות הטובות ביותר, כפי שיעידו אלפי הישראלים שכבר עברו את ההליך.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים אחרונים

גאווה ישראלית

נגישות