איסוף תרומות לעמותות: אל תעשו את זה לבד. יש מומחים שיוכלו לעזור

חלק בלתי נפרד מתהליך ניהול של עמותה כולל בין היתר הליך של גיוס תרומות. למעשה, מדובר בהליך הדורש מכם לא מעט מאמץ כמו גם השקעה של זמן, וזאת מתוך מטרה להגדיל את מאגר התורמים ובהתאם לכך גם להוביל למיצוי מלא של המטרות אותן הגדרתם מראש בשביל פעילות העמותה בטווח הקצר ובטווח הרחוק. החדשות הטובות הן שכעת אתם לא צריכים לעשות את זה לבד, אלא ניתן ואף רצוי לפנות למומחים שיכולים לעזור לכם. כיצד התהליך מתבצע ומה חשוב לדעת רגע לפני שאתם מתחילים בתהליך? להלן כל הפרטים.

גיוס כספים לעמותות – כך תעשו זאת בליווי אישי לכל אורך הדרך

כל בעל עמותה יודע כי מעבר לרצון הטוב, מה שיכול להפוך עמותה למרכזית ובעלת השפעה הוא לא רק החזון והמתנדבים אלא גם הכספים שנועדו להגשים את המטרות לשמן הקמתם את העמותה. בין אם מקימים עמותה שנועדה לחלק משלוחי אוכל לנזקקים או עמותה המתמקדת בסיוע לניצולי שואה, בשביל להוביל להצלחה אתם צריכים את אנשי המקצוע הטובים ביותר המתמחים בתחום של גיוס כספים לא רק מהציבור אלא גם מקרנות. כאן יוכלו לסייע לכם במציאת תרומות לעמותות באינטרנט, וזאת מתוך מטרה לאפשר לכם לבצע את הליך הגיוס באופן יעיל ובשקיפות מלאה. למעשה, הפלטפורמה האינטרנטית של חברת אטלס מהווה הזדמנות בעבור כל בעל עמותה להוביל ליצירה של גיוס כספים מוצלח המבוסס על שימוש בפתרונות חדשנים שנועדו להוביל לגידול של מקורות המימון וכן ניהול של תהליך הגיוס תחת קורת גג אחת, כל זאת בליווי מקצועי המתבצע לכל אורך הדרך.

 

 

הליווי המקצועי של חברת אטלס מגיע לידי ביטוי גם באמצעות מערכת ממוחשבת המאפשרת לכם לראות בזמן אמת פרופילים עדכניים של קרנות אשר תומכות בעמותות ישראליות מכל רחבי העולם, פרופילים של עסקים אשר תומכים בעמותות מתוך מטרה להוביל לאחריות תאגידית שהפכה לחלק בלתי נפרד מהתנהלות של לא מעט עסקים בארץ כמו גם בעולם לצד מידע אודות קולות קוראים וכן מרכזים ממשלתיים שמהם ניתן לקבל כספים לפעילות העמותה. מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם לייעל את התהליך ולא להישאר לבד, בייחוד אם אתם עמותה חדשה שנמצאת בתחילת דרכה ומתקשה לגייס את התרומות. בנוסף, גם אם יש לכם ותק מקצועי בתחום העמותות אתם בוודאי יודעים כי אף עמותה איננה חסינה מבעיה של תזרים מזומנים, ועל כן הליווי האישי של חברת אטלס הוא בעל השפעה חיובית גם על הגיוס של הכספים אבל גם על היכולת שלכם לנהל את התהליך בשקיפות.

כשהמציאות עולה על כל דמיון

היתרון של חברת אטלס נובע בין היתר בשל חזון שרואה בפלטפורמה האינטרנטית אותה הקימה כמקום שבו עמותות כמו גם קרנות יכולים להתחבר, ובכך ליצור שינוי בחברה. היכולת שלכם להיעזר בכלים טכנולוגיים כמו גם במערכת ממוחשבת המתעדכנת בכל עת, כחלק מיצירה של מציאות שבמסגרתה כל בעל עמותה יכול לקבל גישה מלאה לקולות קוראים כמו גם קרנות מובילות מהארץ ומהעולם אשר תומכות בפעילות של עמותות, ובכך יוצרות מציאות חדשה ומלהיבה בעבור בעלי עמותות שרואים בתהליך הגיוס כחלק בלתי נפרד ומשמעותי מאוד מניהול תקין והגשמת השאיפות.

לסיכום

באמצעות הליווי המקצועי של חברת אטלס תוכלו גם אתם להוביל ליצירה של תהליך גיוס מוצלח, ובכך להצטרף לאלפי בעלי עמותות שכבר נעזרים בפלטפורמה האינטרנטית כמו גם בצוות המקצועי של החברה לטובת השלמת תהליך הגיוס, ובהתאם לכך צמצום הפערים התקציביים שיוצרים קושי בהגשמת השאיפות שלכם כבעלי עמותה להשפיע בתחומים שונים – החל מחינוך ועד רווחה.

מאמרים אחרונים

גאווה ישראלית

נגישות