רכיבה טיפולית על סוסים

מדוע רכיבה טיפולית על סוסים זה פתרון שכדאי לנסות?

להיות הורים לילדים עם בעיות תקשורת זו משימה לא פשוטה ואף אחד מאיתנו לא תיאר לעצמו שהוא יימצא בסיטואציה כזאת. עם זאת, כפי שקורה פעמים רבות לגבי נושאים אחרים, גם במובן הזה לא תמיד הבחירה בידיים שלנו ואנחנו פשוט נקלעים למצב הזה. אם כך, אתם בוודאי תוהים, איך בכל זאת תוכלו לעזור לילדים שלכם? איך תוכלו לעזור להם אם הם סובלים מבעיות במישור המוטורי? הקוגניטיבי או ההתנהגותי? אם זה נשמע לכם מוכר ואם גם אתם מתמודדים היום עם הדילמה הזאת כדאי שתחשבו על האופציה של רכיבה טיפולית על סוסים.

רכיבה טיפולית על סוסים יכולה לעזור לילדים במישורים שונים כי מצד אחד הם נפתחים כתוצאה מהרכיבה ויוצרים קשרים טובים יותר עם אנשים ומצד שני הרגישות שלהם כלפי בעלי חיים גדלה.

לאיזו חוות סוסים כדאי לפנות?

ככל שעוברות השנים ניתן לראות שהאופציה של רכיבה על סוסים לילדים עם בעיות קשב וריכוז שונות קיימת בעוד ועוד מקומות. עם זאת, לא בכל חוות הסוסים הילדים שלכם יקבלו את הטוב ביותר ולכן שווה לכם לבדוק לאיפה בדיוק אתם פונים ולאיזו חווה אתם מתקשרים. בבואכם לחפש רכיבה טיפולית על סוסים כדאי יהיה לחשוב רק על מקום כמו חוות סוסים רוכבי חמד כי שם מחכים לכם מדריכים מקצועיים ואדיבים במיוחד.

כל המדריכים במקום מגיעים עם הרבה מאוד שנים של ניסיון, סבלנות לילדים ואמונה חזקה שהמצב יכול להשתפר. לכן אתם תרגישו בנוח להשאיר את הילדים בכל פעם מחדש לעוד מסלול של רכיבה טיפולים בחווה הזאת ומהר מאוד תתחילו להרגיש את השיפור.

חווה_טיפולית_על_סוסים

כמה פעמים בשבוע צריך לצאת לרכיבה טיפולית?

לא קל לענות על השאלה הזאת כי זה כמובן נתון שיכול להשתנות בין הילדים. כל אחד מהילדים שמגיעים לחוויה של רכיבה טיפולית על סוסים סובל מבעיות בדרגות קושי קצת שונות ולכן כל מקרה צריך להיבדק לגופו. מה שכן, אתם יכולים להיות בטוחים שהשילוב בין הטבע, המדריכים האדיבים וקרבתה של החיה האצילית הזאת זה שילוב שיעשה לילדים שלכם רק טוב, אז למה לחשוב פעמיים?

כמה עולה טיפול כזה?

בתור הורים לילדים עם בעיות תקשורת, אתם בוודאי יודעים לומר שהטיפול בבעיות הללו עולה לא מעט. עם זאת, כאשר תיפנו אל מקום כמו חוות סוסים רוכבי חמד אתם תראו שלא תמיד רכיבה טיפולית על סוסים זו הוצאה כלכלית כבדה. ראשית, יש מספר דרכי מימון וסיוע שניתן לקבל ושנית, מלכתחילה המחירים בחווה אינם גבוהים. אתם תראו שתיהנו מכל רגע כשתביטו בילדים שלכם ותראו שהם נראים ומתנהגים אחרת, אז למה לדחות את התחלת הטיפול?