סדנאות רכיבה וימי כיף ברוכבי חמד

ברוכים הבאים לעולם המרתק שלנו. הסוסים.

היי אנשים. לא תאמינו אבל אנחנו יכולים לעזור לכם להתנהל טוב יותר בבית, בעבודה, מול עצמכם ומול הסובבים אתכם וכל זה בסדנת רכיבה מרתקת ומעניינת.סדנאות לרכיבה רוכבי חמד

כן כן. מה שיקרה, כשאתם תבואו לסדנת הרכיבה רוכבי חמד יהיו איתנו כמה מהמדריכים המקצועיים שלנו, קודם כל הם יעשו לנו היכרות אתכם. כדאי שתדעו שאנחנו חיה של עדר ואנו מאד אוהבים חברה. להיות ביחד, זה נותן לנו תחושה של ביטחון. כשתתקרבו אלינו, כבר מבחוץ אנחנו ניגש לגדר, נחכך בכם את הראש ותדעו שזה סימן שאנחנו רוצים ליטוף. זה עושה לנו טוב.

לכל אחד מאיתנו יש שם. אולי לכם אנחנו ניראה זהים אך אם תבואו לבקר הרבה בחוה תזהו לאט לאט כל אחד מאיתנו. יש לנו גם אופי שונה האחד מהשני. בדיוק כמו אצלכם. אנחנו חיים בהרמוניה, מבוגרים וצעירים וגם אצלנו, הסוסים יש כאלו שעברו המון דברים בחיים.

אחרי שנכיר, המדריכים יחלקו אתכם לקבוצות. יש המון המון תרגילים מעניינים שאפשר לעשות איתנו ועל ידם לקבל תכנים שונים. המדריכים יבחרו בחלק מהם, תלוי מה ביקשו אלו שהזמינו את סדנת רכיבה, וביחד ננסה לבצע אותם. וואו… זה יהיה מעניין.

רכיבת סוסים – מחכים לכם ליום כיף

נגלה לכם כאן שעיקר הדרך לעבוד איתנו היא תקשורת נכונה. במידה ומדריך יבקש ממישהו מכם לנסות לגרום לנו ללכת או לרוץ ולא תצליחו, פשוט המדריך הנחמד ילמד אתכם איך לתקשר איתנו נכון וכך הפרצופים הגועים בצחוק של החברים שלכם יהפכו פתאום למשתאים.

תתכוננו. יכולות גם להיות פדיחות. אותו יוחאי שכל הזמן מסתבך עם הבוס, דווקא הוא יכול להפתיע אותכם בסדנת הרכיבה ולצאת מלך.

יש מצב חם גם שהמדריך יארגן לכם תחרות מסוימת. למשל, לבצע משימה מאתגרת באיקס זמן והקבוצה שתסיים אותה ראשונה היא תהיה המנצחת. כמובן שאנחנו נתקע בהם כזה מין מבט מעריץ. שטיולי רכיבה על סוסים חמדרק הסוסים יכולים לתת. אך אל דאגה. אנחנו גם נהיה שם לעשות טוב לקבוצה המפסידה. וחוץ מזה לא נורא. נלמד אותכם שגם כישלונות אפשר להפוך להצלחות.

אנחנו יכולים לתרום לארגון שלכם המון. פשוט המון. לעבוד בעבודת צוות. לקדם את העסק שלכם. לחשוב מחוץ לקופסה. לשפר את יכולת השיווק שלכם. לטפח את שירות לקוחות ועוד המון המון הפתעות.

חשוב לנו לציין שהסדנא לא חייבת להיות דווקא ברכיבה. אפשר גם לעשות את זה בעבודת קרקע. ואל תשכחו שיש איתנו גם את הצוות המקסים לעזור לנו. הרי בכל אופן, מתי פעם אחרונה שהייתם באינטראקציה כזו עם סוסים? ותאמינו לנו שהם באמת מקסימים.

כדאי לכם. אתם תזכרו את זה לאורך זמן.

מחכים לכם…. בסדנת רכיבת סוסים בחוות רוכבי חמד … לפרטים התקשרו לטל 03-6039994