בס"ד

סדנאות סוסים

אני והסוסים מציעים בין שאר הפעילויות בחווה, סדנאות וימי כיף בתחום החינוכי והעסקי לצוותי חינוך ולחברות וארגונים. במהלך הסדנא מוכנסים תכנים אשר סוכמו מראש עם מזמיני הסדנה תוך כדי צחוק והנאה.

אומרים שבעלי חיים וילדים גונבים את ההצגה – עם זה לא ניתן להתווכח. ואם עוסקים בבעלי חיים אז למה שלא נדבר על סוסים? חיה אצילית, נאמנה, וחזקה המשלבת רגש ויכולת מוחשית להתמצאות בשטח.

קצב החיים המטורף שאנו חיים בו אינו זהה אפילו במעט למה שהיה לפני 4 ו 5 עשורים ועקב כך אנו חשים לעתים קרובות עומס ולחץ בחיי היומיום. לא פעם בעלי עסק שרואים כי עובדי החברה איבדו מוטיבציה, אנרגיה והתפוקה אינה עומדת בדרישות מוציאים את עובדי החברה ליום גיבוש או ימי כיף ובכך מחזירים להם את האנרגיה והעבודה מגיעה להצלחות גדחוות סוסים רוכבי חמדולות.

יום כיף עם סוסים – חוויה מעצימה

שמירה על אורח חיים מאוזן בין עבודה לתחביבים, חיי משפחה וכ'ו יכולה להיות מאתגרת מאד. אחת הדרכים ליצור עניין, ולהשיב את האנרגיה שאבדה זה להשתתף ב- סדנאות סוסים – כן גם מי שראה סוס רק מרחוק ואין לו שום רקע או ידע על סוסים בהחלט זה יכול להתאים לו. בסדנאות רכיבה יש מספר שלבים בסיסיים והם:

היכרות ראשונה עם הסוסים בחווה– כל אנו בני האדם גם הסוסים הם בעל אופי שונה בין אחד לשני וכדי שיום הכיף והחוויה יישארו להרבה זמן צריך להתאים את הסוס לאדם שעומד לחבור במשך כל הסדנא.

פעילות מגוונת – בסדנאות וימי כיף חשוב מאד למצוא את הפעילות המתאימה והמעניינת שתקדם את המטרה ותוביל לשינוי חיובי. כדי שזה יקרה צריך למצוא משימות , פעילויות שיתאימו הן למי שמשתתף בסדנא והן לסוסים. כאשר יש את החיבור הזה הפעילות הופכת להרבה יותר מהנה ומאתגרת, ומחדירה מוטיבציה והתמודדות עם סיטואציות שונות בחיים.

תקשורת נכונה בעזרת סדנאות רכיבה – כל עבודה באשר היא זקוקה לתקשורת בין בני האדם , כאשר יש חוסר תקשורת העבודה לא מתקדמת והתפוקה דועכת. בסדנאות סוסים לומדים כיצד לשפר את התקשורת- איך סוס יכול לעזור בזה? פשוט מאד האדם הרוכב על הסוס צריך להוביל אותו ולתקשר אתו על מנת שהסוס יעשה את מה שנדרש ממנו, כאשר אין תקשורת כל אחד הולך לכיוון אחר – בדיוק כמו במציאות , ולכן בסדנאות סוסים לומדים כיצד לנהל תקשורת נכונה ובסופו של דבר לתרגם אותה בחיי היומיום.

טכניקות ושיטות למידה המסייעות לבניית תקשורת נכונה נלמדות אף הן בסדנאות סוסים.

מנשה והסוסים מלוים אתכם בסדנאות סוסים וימי כיף

היתרונות הבולטים בהשתתפות בסדנאות אלו הם: שיפור יכולות עבודה בצוות באופן מקצועי יותר, חשיבה מחוץ לקופסא, שיפור השיווק בעסק והפיכתם של כישלונות להצלחות גדולות.
אני והסוסים מציעים מגוון רחב של סדנאות, ימי כיף ועוד . הכל נעשה בתיאום ושיתוף פעולה מלא אתכם. נשמח לאחר אתכם בחווה שלנו.