סדנאות לעובדים

סדנאות לעובדים זוהי פעילות שכולנו מכירים ושמענו עליהם לא מעט, אך מתי בפעם האחרונה, בתור מנהלי עסק או חברה, באמת השקעתם בכך? סדנאות לעובדים אומנם דורשות מאיתנו להשקיע מחשבה, תשומת לב וגם לא מעט כסף אך יש להן ערך גדול ולכן בהחלט כדאי לשלב אותן בתקציב מספר פעמים בשנה. בחוות רוכבי חמד מחכות לעובדים שלכם ולמנהלי המחלקות לא מעט סוגים של סדנאות, כך שבין אם תרצו לשלב רכיבה בחוויה הזאת ובין אם לא – כדאי לכם להרים טלפון ולבדוק כמה דברים אמורים.

מספר המשתתפים בסדנה

הדבר הראשון שצריך לעשות כאשר רוצים להפיק סדנאות לעובדים, הוא לדעת למי הסדנה מיועדת. ראשית, בחוות רוכבי חמד ניתן יהיה להעביר סדנאות ל25 עובדים עד 100 משתתפים כך שאין ספק שגם עבור הצוות שלכם יימצא כאן פתרון מושלם. שנית, ניתן ליהנות כאן מסדנאות שכוללות הרצאות בנושאים מרתקים וחשובים כמו העצמה אישית, התמודדות במצבי לחץ ופתרון בעיות שונות. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שמבחינת העניין שיחוו העובדים וצוות המנהלים ביום כזה – הרי שהבילוי יהיה נהדר. לקחת את העובדים שלכם ואת המנהלים, לנתק אותם לרגע מחיי היום יום ולתת להם חומר למחשבה זה כל מה שצריך מידי פעם, אז למה שלא תארגנו להם סדנה מעניינת עוד היום? צוות העובדים של חוות רוכבי חמד מחכה לכם עם עצה טובה, עם הרצאות מעניינות וכמובן גם רכיבה על סוסים.

רכיבה בשטח לכל העובדים

אם אתם מחפשים את הפעילות שתגבש בין העובדים שלכם, שתגרום להם לצאת מהשגרה ושתחזיר אותם אחר כך למשרד בתור חברים טובים שאוהבים ומכירים יותר זה את זה – הרי שרכיבה על סוסים זו בחירה נכונה. חוות רוכבי חמד מזמינה אתכם להגיע עם העובדים ולצאת לרכיבה מרגשת במיוחד בטבע כאשר את כל היום הזה ידריכו וילוו המדריכים המקצועיים ביותר שיש היום בתחום. יש משהו מרגש בניתוק מחיי היום יום, מעזיבת הטלפון הנייד בצד ומהחיבור המופלא לחיה האצילית הזאת – הסוס. אם חששתם לרגע לשלומם של העובדים כדאי שתדעו שאין לכם סיבה לדאוג כי כל הסוסים מאולפים בצורה מושלמת ואף מתוחזקים מבחינה בריאותית על ידי טובי הווטרינרים באזור. לכן בהחלט ניתן לומר שלעובדים שלכם צפויה חוויה בלתי נשכח ביום הפעילות הזאת ואין ספק שלא תצטערו על שבחרתם בכך.

סדנאות שמקדמות את העסק

כשמדברים על סדנאות לעובדים מדברים, בין היתר, על היררכיה בין אנשים. בדרך כלל המנהלים של המחלקות השונות מבוגרים יותר מהעובדים הצעירים, מה שאומר שגם לא תמיד תתאים להם פעילות כמו רכיבה על סוסים. לכן כדאי לכם לדבר עם אנשי הצוות של רוכבי חמד מראש, להציג את הבקשה שלכם ובהתאם לכך ניתן יהיה ליצור סדנאות לעובדים ולמנהלים הספציפיים שלכם. ללמוד להתנהל בהיררכיה שקיימת בין מנהלי המחלקות ובין העובדים זה לא דבר פשוט אך זה עניין מהותי שישפיע על הצלחת העסק כולו. לכן שילוב של סדנאות לעובדים זו השקעה שלא תצטערו עליה. במסגרת הסדנאות השונות, השמות דגש על העצמת כל אחד ואחד מהעובדים ומהמנהלים, ניתן יהיה ללמוד כיצד לראות כל סיטואציה בצורה קצת שונה, מה שישפיע לטובה על התנהלות העסק כולו.

חושבים על כל הפרטים ברוכבי חמד

אי אפשר לדבר על סדנאות לעובדים ולמנהלים ולא לדבר על כל הפרטים הנוספים כמו האוכל במסגרת הסדנה, המקום המושלם בטבע להעברת הפעילות או אפילו בחירת המרצים המתאימים. זו עוד סיבה טובה שבגללה חוות רוכבי חמד היא הכתובת הכי טובה עבורכם, כי שם יעשו עבורכם הכול. במקום שיהיה עליכם לדאוג לכל פרט בנפרד המומחים והמדריכים בחוות הסוסים יוכלו לארגן עבורכם את כל מה שקשור לסדנה וכך תוכלו להיות בטוחים שהתוצאה הסופית תהיה נפלאה. להשקיע בעובדים ובמנהלי המחלקות שלכם זה להשקיע בעסק שאתם מנהלים ולכן לא כדאי לדחות את העניין.