כתוב את הכותרת כאן

סדנאות למורים – חוות סוסים רוכבי חמד

להיות מנהל של בית ספר זה אומר, פעמים רבות, גם לדאוג לצוות המורים. ממש כמו בכל חברה פרודוקטיבית אחרת, כאשר צוות העובדים מרוצה יותר ומרגיש שמעשירים אותו בתכנים שונים, התפוקה שלו גם טובה יותר. לכן, אם אתם מנהלים היום בית ספר, יסודי, חטיבת ביניים או תיכון, בוודאי חשוב לכם שהמורים יהיו מקצועיים ורציניים אך בוודאי תרצו שהם גם יהיו מגובשים ושמחים להגיע לעבודה. לכן סדנאות למורים זה מאותם הדברים שכדאי להשקיע בהם כמה פעמים בשנה, אז למה אתם מחכים?

סדנה מיוחדת בחוות סוסים חלומית

כשמדברים על סדנאות למורים לא תמיד מדברים רק על סדנאות העשרה או ניהול, שכן לפעמים כל מה שצריך זה לעבור פעילויות ביחד, לצאת לחיק הטבע ואפילו להתקרב לחיה אצילית כמו סוס. לכן, אם אתם מחפשים את הדרך הכי מקורית להעביר סדנאות למורים ואם אתם מצפים לתוצאה טובה, סדנאות שכוללות רכיבה על סוסים זו בחירה נהדרת. חוות "רוכבי חמד" זה המקום שאליו כדאי לכם לפנות אם אתם רוצים שהמורים יעברו פעילויות שונות שבחלק מהן גם התלמידים יוכלו לקחת חלק, אז למה לחשוב פעמיים? ניתן לבחור כאן בין מגוון אדיר של סדנאות המתאימות למגזרים שונים ולשכבות גיל שונות, מה שאומר שתמיד תמצאו כאן את הסדנה המושלמת עבור הצוות שלכם.

צאו מהמשרדים ובואו לשטח

המורים של ימינו, כמו כל בעלי המקצוע האחרים, מבלים רוב הזמן בכיתות, מול הלוח, מול המחשבים ועם כל הטכנולוגיה שמקיפה אותם. זו עוד סיבה טובה שבגללה כאשר אתם חושבים על סדנאות למורים, כדאי יהיה לפנות אל חוות רוכבי חמד. כאן לצוות המורים שלכם תהיה אפשרות לצאת לשטח ולקחת חלק בהרבה סוגים של פעילויות גיבוש ולמידה בחוץ, מה שיעשיר אותם מאוד. כבר מעצם העובדה שהמורים יוצאים לשטח, משאירים את הטלפון הרחק מאחור ומתרכזים בטבע הם נרגעים, נכנסים לאווירה אחרת ויכולים לקבל מיום כזה ערך מוסף. בנוסף לכך, כדאי לדעת שבחווה זו יש גם פעילויות שונות לתלמידי החינוך המיוחד ולמורים שלהם כך שגם במובן הזה זו יכולה להיות בחירה נהדרת. השילוב שבין טבע, יציאה מהשגרה והקרבה לחיה נפלאה כמו סוס זה כל מה שצריך לפעמים כדי לראות את העולם מזווית אחרת.

מדריכים מנוסים ואווירה טובה לכל אורך יום הפעילות

זה נכון שיש היום הרבה מקומות שבהם ניתן להעביר סדנאות למורים ובכל מקום מחכה למורים חוויה קצת שונה. עם זאת, בין אם אתם רוצים סדנא שמיועדת רק למורים ובין אם אתם רוצים שיהיה גם שיתוף של התלמידים, כדאי לדעת שהחוויה בחוות הסוסים רוכבי חמד תהיה מיוחדת במינה. המדריכים שמחכים לצוות המורים שלכם כאן מגיעים עם ניסיון של שנים רבות והפעילויות עצמן מגוונות ומקוריות. אתם תראו שמייד אחרי הסדנא הראשונה שהצוות שלכם יעבור כאן לא תוכלו לחכות לפעם הבאה שבה תזמינו את כל המורים לחוויה מיוחדת ומעשירה כמו זו.