הכל על פעילות גיבוש – סדנאות לעובדים

אתם מרגישים כבר מזה זמן רב שמשהו לא עובד מספיק טוב בעסק? משהו תקוע ואתם לא לגמרי יודעים איך לעשות את הדברים? אם כך, בהחלט יכול להיות שהדבר שבו אתם צריכים להתמקד עכשיו אלה הם העובדים עצמם. האם הם באמת נראים לכם מספיק מגובשים בינם לבין עצמם? האם אתם מרגישים שמשהו מאחד אותם מעבר לעובדה שהם עובדים כולם ביחד באותו מקום? בהחלט יכול להיות שכשר תשאלו את עצמכם את השאלות הללו, תגלו שהבעיה היא בגיבוש. לכן אנחנו מציעים לכם לחשוב על מספר פעילויות גיבוש לעובדים כי הניסיון מוכיח שפעילויות גיבוש כאלה תמיד עושות את העבודה.

מה כוללות פעילויות הגיבוש?

אחד מהדברים הכי מורכבים בימי גיבוש שרוצים להפיק לעובדים זה למעשה לבחור את הפעילויות שירכיבו אותן. לכן אנחנו יכולים להבין את הדילמה שלכם וההמלצה שלנו היא, לפני הכול, להתאים את הפעילויות לעובדים ולא את העובדים לפעילויות. אפשרות טובה מאוד שתמיד מוכיחה את עצמה מחדש היא לצאת לשטח ולא לקיים את הפעילויות במשרד שבו אתם עובדים. כבר מעצם העובדה שיוצאים לשטח, רואים חיות ומריחים ריחות אחרים האווירה נהיית שונה ומתאימה יותר לפעילויות גיבוש. בנוסף לכך, כמובן שכאשר מדברים על פעילות גיבוש לעובדים כדאי יהיה גם לכלול בעניין תנועה ותזוזה כי כל אלה מסייעים לנו לצאת מהשגרה.

הזמינו מרצה אורח מעניין

חשוב לכם שיום הגיבוש שאתם עושים לעובדים לא יכלול רק את הפעילויות השונות אלא גם יהיה מעניין ותרצו שיהיה בו ערך מוסף? אם כך, אין ספק שאחת מהאופציות היא להזמין מרצה אורח מקצועי. זה לא משנה אם הוא ידבר על העצמה אישית או על כל מיני תרגילים לפיתוח האישיות ולרגיעה, כי מה שבטוח זה שהוא יגרום לעובדים שלכם לעצור ולחשוב על משהו שהם לא תמיד חושבים עליו. בנוסף לכך, אם המרצה האורח גם יהיה מקצועי, כריזמטי ומעניין, אין ספק שהעובדים יישארו מרותקים לכל אורך ההרצאה.

איפה כדאי לקיים פעילויות כאלה?

מחפשים מקום מושלם לסוגים שונים של פעילויות גיבוש לעובדים? רוצים לתת לעובדים שלכם את המקסימום גם מבחינת בחירת הפעילויות עצמן וגם מבחינת המיקום והאווירה? אם כך, למה שלא תבואו אלינו אל חוות "רוכבי חמד"? אצלנו תמצאו את השילוב המושלם בין פעילויות מעניינות, אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הזה מזה שנים וטבע מרהיב. בנוסף לכך, אם תרצו שאחת מהפעילויות שבהן העובדים שלכם ייקחו חלק תהיה רכיבה על סוסים, אצלנו תוכלו לעשות זאת בלי קושי! הסוסים שלנו ממתינים לכם עם מדריכים מקצועיים ואתם תראו שגם מהחלק הזה העובדים מאוד ייהנו. המקום אצלנו מטופח, נעים ונקי ואתם יכולים להיות בטוחים שגם במקרה שלכם, כמו אצל כל שאר הלקוחות שלנו, התוצאה תהיה חיובית ביותר. העובדים שלכם לא יוכלו לחכות ליום הפעילות הבאה שאליו תיקחו אותם, אז למה שלא תרימו אלינו טלפון עוד היום ונתחיל להפיק את פעילויות הגיבוש המתאימות לכם ביחד?