ימי גיבוש לעובדים

אפשר לקחת את צוות העובדים לפעילות של יום גיבוש. זה אומנם משהו שכל בעל העסק וחברה מבין את היתרונות שלו, אך לא כולנו משקיעים בכך מספיק. לכן, אם אתם עומדים בראש צוות, או מנהלים חברה או אולי עסק פרטי, כדאי שתדעו: הגיבוש בין העובדים שלכם ובעיקר ההעצמה האישית שלהם חשובה ביותר. לכן כדאי לכם לפנות אל חוות רוכבי חמד כי כאן לעובדים שלכם מחכה חוויה אחרת, שונה. חוויה כזו שתוציא אותם מהשגרה. כבר מהעובדה שהעובדים שלכם נפגשים, עוברים סדנאות לעובדים ונהנים מחוויה של ימי גיבוש לעובדים גורמת לכך שהם יראו זה את זה באור אחר, אז למה אתם מחכים?

רוכבים בצורה בטוחה

חוות הסוסים רוכבי חמד מזמינה אתכם להגיע עם העובדים שלכם לרכיבת שטח שעוד לא ראיתם כמוה ואתם יכולים להיות בטוחים שלא תצטערו על כך. תוכלו לחבר את העובדים שלכם עם סוסי החווה. סוס היא חיה אצילית ונאמנה, זה משהו שיכול להשפיע על החיים שלכם בצורה עמוקה ביותר. לא מעט אנשים מעידים על כך שהם עובדים קשה בחיי היום יום וכלל לא נשאר להם זמן לתחביבים וטבע. לכן, אם במסגרת יום הגיבוש הקרוב תיקחו אותם לבילוי של רכיבה על סוסים אתם תראו שאם יתמלאו באנרגיות טובות ומיוחדות. יש משהו בחיבור אל הטבע ואל בעל החיה המופלא הזה – הסוס – שלא מאפשר לנו להישאר אדישים ולכן ימי גיבוש לעובדים זו בחירה נפלאה.

פעילויות שטח לעובדים

אם לרגע נדמה לכם שלא כולם יוכלו להתחבר לנושא רכיבה על סוסים, כדאי שתדעו שבמקרה של רוכבי חמד ניתן יהיה גם להפיק סדנאות לעובדים שכוללים משחקים בשטח, פעילויות שונות ותחרויות. האינטראקציה של העובדים זה עם זה דרך המשחק במסגרת ימי גיבוש לעובדים תגרום לכל אחד מהם להשתתף ולהפגין צד באישיות שלו שבדרך כלל אין לו מקום במשרד. לכן בהחלט ניתן לומר שפעילויות של העצמה אישית בטבע הכוללות משימות, משחקים ואינטראקציה לא שגרתית יכולות לתרום לא מעט לעובדים שלכם ולעסק כולו כך שזה בהחלט כדאי.

ימי גיבוש לעובדים

חשבתם שלהפיק ימי גיבוש זה משהו שיוכל להתאים רק לעובדים? אם כך, כדאי שתדעו: גם מנהלי הצוותים והמחלקות השונות במשרד שלכם ישמחו אם תיקחו אותם לחוויה כזאת. ימי גיבוש למנהלים עוסקים בדרך כלל בכל הקשור להעצמה אישית, איך להיות מנהל טוב יותר ואיך להתמודד עם סוגיות לא פשוטות הקשורות לחיי היום יום במשרד. סדנאות לעובדים ולמנהלים אומנם תמיד דורשות מאיתנו להשקיע כסף, זמן ומחשבה אך מדהים לראות עד כמה הן תורמות לקידום העסק ולכן ההשקעה בהן משתלמת מאוד.

ימי גיבוש לעובדים בשטח

זה לא משנה אם אתם חושבים לקחת את העובדים או את המנהלים לפעילויות שונות של גיבוש והנאה כי בכל מקרה, השילוב של רכיבה זו יכול להיות בחירה טובה. העניין הוא שכל אותם ימי גיבוש לעובדים הוא לצאת מהשגרה. אין ספק שלראות את כל הקולגות רכובים על סוסים בשטח עושה את העבודה ומשחרר את האנשים. האנרגיות מתחלפות והתקשורת בין האנשים עוברת להיות מצחיקה, קלילה והרבה יותר טבעית.

כעת, אם לכל זה נוסיף גם פעילויות של שיווק ושל תקשורת, הרי שצפויה לנו הצלחה מסחררת ואין ספק שכל המשתתפים יחזרו עם טעם של עוד. רוכבי חמד זו הכתובת הנכונה עבורכם לפעילות כזאת מכמה סיבות.

ראשית, החווה קיימת כבר שנים וממנה אפשר לצאת לטיול שטח במקומות קסומים ושנית, כל המדריכים במקום עברו את כל ההכשרות שצריך. הם אנשי מקצוע מובילים ולכל החגיגה הזאת אם נוסיף את ההקפדה על הבטיחות בזמן הרכיבה – הן על ידי ביטוחים שנדרשים והן על ידי שימוש בקסדות תקינות. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שיום גיבוש כזה לעובדים שלכם יישא פרי ואין ספק שאחרי הפעם הראשונה שתעשו זאת לא תוכלו לחכות כבר לפעם הבאה.