טיולי רכיבה

הסוס הוא אחד הסמלים המובהקים של חופש כוח ואצילות, יחד עם זאת הסוס זקוק למי שיוביל אותו וידריך אותו, בדיוק כמונו בני האדם. יש לנו את הבחירה החופשית והחיים שלנו דינמיים אבל ברגע שאין לנו כיוון או איזה שהוא עוגן אנחנו יכולים ללכת לאיבוד. חשבתם פעם למה נעזרים בסוס לצורכי ריפוי? אם זה רכיבה טיפולית וכדומה? משום שהסוס הוא נאמן ותומך.

למה טיולי רכיבה פופולריים מאד?

קצב החיים שלנו כיום הוא בלתי נשלט אנו נעים בין עבודה, לבית ולחיים חברתיים וכן הלאה, לא תמיד יש לנו את הזמן, היכולת וכן גם הכוח לעצור רגע ופשוט להביט סביב וליהנות מהטבע. גם בעולם הטכנולוגיה אפשר למצוא רגעים של קסם ולהתחבר לטבע בעזרת רכיבה על סוסים, חוות סוסים זה המקום האידאלי לפגוש סוס ופשוט להתחבר אליו. עם השנים הבינו כי טיולי רכיבה מאפשרים לכל אדם באשר הוא ובכל גיל פשוט ליהנות ולקבל חוויה בלתי נשכחת. גם אם מדובר בפעם הראשונה של אותו רוכב אין ספק כי זה זיכרון שלא ישכח לאורך זמן. זה לא "רק " לרכב על סוס אלא ממש להרגיש את אופי הרכיבה את השטח ואת האווירה.

אילו טיולי רכיבה ניתן למצוא?

כדי להעצים את חווית הרכיבה יש מגוון רחב של טיולים המשלבים רכיבה על סוסים זה יכול להיות רכיבה לקבוצות או לבודדים, רכיבה שמתאימה למשפחות, ואפילו לרומנטיקה. היתרון המהותי והמשמעותי בטיולי רכיבה על סוסים זו היכולת להכיר טוב יותר את הארץ , אבל לא ברכב אלא מנקודת מבטו של הסוס , לא בכל דרך ניתן להגיע עם רכב וליהנות מנופים יפים, אבל כאשר כל הטיול הוא רכיבה על סוסים, אפשר להגיע למקומות שלא חשבנו בכלל שקיימים. העוצמות והאווירה הם חלק בלתי נפרד מהרכיבה ,כך השילוב הזה מאפשר חוויה לכל החיים.

חוות סוסים רוכבי חמד – החוויה לא נגמרת בשטח

רכיבה על סוסים לא מסתכמת רק בדהירה על סוסים, אלא מדובר בתהליך של ממש. כאשר מבקרים בחוות הסוסים רוכבי חמד תוכלו למצוא קודם כל צוות שנושם וחי את החווה, צוות מקצועי שידריך ויעזור לכם בבחירת סוג הרכיבה, יחד עם זאת בחווה הכל אותנטי וטבעי ואין שום דבר מלאכותי , פשוט נותנים לסוסים להרגיש בבית עם טיפול וטיפוח מסור של המטפלים ובכך גם החוויה היא הרבה יותר עוצמתית ומזמינה.

אז אם חשבתם על מתנה , או אירוע מיוחד שאתם רוצים או פשוט סתם לצאת מהשגרה אבל בצורה לא שגרתית, ללא ספק טיולי רכיבה יכולים להיות מושלמים.

לפרטים נוספים על רכיבה טיפולית או הרשמה התקשרו לטלפון 03-6039994  אלינו או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם

מידע נוסף על סדנאות רכיבה